HLÁSNI PRO MĚ PROSÍM ZDE (MOC MOC PROSÍM)
Zadání 3. kola Ghouls day ZDE
Vyhodnocení 2. kola ZDE

Z chalupy

3. ledna 2014 v 10:31 | De Nílová |  Cattyniny a Abbynčiny články
AHOJ TAK JE TU PŘÍBĚH Z CHALUPY!!!!!!!
::::
Jednoho dne byli monsterky Frankie a Catty na chalupě.Asi týden před odjezdem už si balily a mocmoc se těšily. Jenomže když na chalupu přijely tak nevěděly co dělat...stáli na střeše a strašně se nudily.

Sem tam prohodily nějaké to slovo, ale nudu to nepřekonalo... Tak Catty navrhla aby šly alespoň na strom. A tak šly na stromě to, ale také o moc lepší nebylo.Monsterky tam jen seděly a koukaly na pole.

Najednou do Frankie něco šťouchlo, Frankie se lekla a hned spustila: ,,Catty chceš mne zabít, já nejsem kočka jako ty, já jsem ráda že se na tom stromě udržím!!!". Catty jí odpověděla že to nebyla ona, ale Frankie jí nevěřila a byla na ní uražená. Najednou do Frankie šťouchlo něco znovu, Frankie už nic neříkala jen se na Catty zamračila a lehla si na větev, držela se nohama i rukama.
Catty bylo líto, že jí Frankie neprávem obvinila a tak jí to chtěla vysvětlit, jenomže najednou do Catty něco šťouchlo. Catty Frankie neobviňovala jelikož k ní šla a celou dobu jí viděla. Catty se švihem otočila a viděla jak se na větvi houpe jakýsi modrý tvoreček menší než ona s duhovými vlasy...
Frankie byla pořád otočená zády, takže o stvoření neměla ani tušení. Zato Catty si se stvořením povídala: Catty: Kdo jsi A co tu děláš?? Stvioření: Jsem Equestria girl, mé jméno je Rainbow Dash. Jsem tady na prázdninách se svoupáničkou, dostala mě k Vánocům. Catty: Aha. Já jsem Catty Noir jsem ze školy Monster high. A.......... Tadycto je Frankie moje kamarádka..... Jo, a to ty jsi do nás šťouchala??? Rainbow: Jo omlouvám se, víš já jsem hrozně neposedná a pořád musím něco dělat a nestrpím když někdo jen sedí a kouká do blba.... Tak pojďte je tu spoustu věcí co musíte zkusit...
Catty si s Frankie promluvila a seznámila jí s Rainbow a pak šli na tu zábavu.....
Rainbow jim ukázala:
Tobogán
Horolezeckou horu
Plot po kterém se dá lézt
Žebřík
Potom zkusili bungee vissing
A nakonec si pro Rainbow přišla pánička a monsterky si po náročném dni odpočali...
SNAD SE VÁM PŘÍBĚH LÍBIL.
ÚČINKOVALI:
RAINBOW DASH-- MAJITEL: MOJE SESTRA
FRANKIE A CATTY--MAJITEL: JÁ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kterou MH má nejradši Ewa Farná???

Drakulauru
Ghoulii
Frankie
Clawdeen

Komentáře

1 HoWleenka♥ HoWleenka♥ | Web | 4. ledna 2014 v 15:38 | Reagovat

super příběh! :-) a krásný fotky :))

2 Clawynka♥ Clawynka♥ | E-mail | Web | 5. ledna 2014 v 13:55 | Reagovat

Moc krásný příběh. :-) Super fotostorko. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama